1η Διεθνή Ημέρα Καριέρας

To 2ο Δ.ΙΕΚ Ηρακλείου, το Δ.ΙΕΚ Ρεθύμνου, το Δ.ΙΕΚ Χανίων, το 1ο Δ.ΙΕΚ Ηρακλείου, το Δ.ΙΕΚ Τριανδρίας, το Πειραματικό Δ.ΙΕΚ Θέρμης, το Πειραματικό Δ.ΙΕΚ Αχαρνών και το Δ.ΙΕΚ Κεφαλληνίας σε συνεργασία με τον οργανισμό GO STUDY GLOBAL EDUCATION GROUPS (PRC) CO.,LIMITED, CHINA οργανώνουμε την

ICD2023 International Career Day 2023
International Career Day 2023

Πρώτη Διεθνή Ημέρα Καριέρας – 1st INTERNATIONAL CAREER DAY 2023. Στη συμμαχία μας GISCA-VE συμμετέχουν 37 πανεπιστήμια και επαγγελματικές σχολές από 15 αδελφές πόλεις σε 10 χώρες, όπως η Καμπότζη, το Λάος, η Μαλαισία, οι Φιλιππίνες, η Ταϊλάνδη, το Βιετνάμ, η Ρωσία, η Ελλάδα, η Αυστραλία και η Γκάμπια καθώς και 22 επαγγελματικές σχολές στην αυτόνομη περιοχή Guangxi Zhuang.

Προσκαλούμε τις επιχειρήσεις, τους καταρτιζόμενους αλλά και απόφοιτους ΙΕΚ, στη διαδικτυακή εκδήλωση η οποία θα πραγματοποιηθεί στα αγγλικά με μετάφραση στα κινέζικα στις 28 Απριλίου 2023.

Περισσότερα στην ιστοσελίδα του Δ.ΙΕΚ Ρεθύμνου για την εκδήλωση